Reklama

Reklama

Widzew - Legia. O której w piątek? Gdzie transmisja tv i stream online?

Widzew Łódź - Legia Warszawa to spotkanie 5. kolejki PKO Ekstraklasy i odbędzie się w piątek 12 sierpnia. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Widzew - Legia. Zobacz, gdzie oglądać transmisję starcia Widzew Łódź - Legia Warszawa w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Widzew - Legia na sport.interia.pl.

Widzew Łódź jeszcze nie wygrał na własnym stadionie w PKO Ekstraklasie w sezonie 2022/23. Legia Warszawa czeka z kolei na pierwsze ligowe zwycięstwo na terenie rywala. Transmisja meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa w telewizji na kanałach Canal+Sport i Canal+4K Ultra HD oraz w Internecie na Canal+online. 

PKO Ekstraklasa: Widzew Łódź - Legia Warszawa. O której godzinie dzisiaj początek meczu?

Spotkanie Widzew Łódź - Legia Warszawa w ramach 5. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane w piątek 12 sierpnia. O której godzinie początek? Mecz Widzew - Legia rozpocznie się o godzinie 20.30. Miniona seria gier przyniosła Widzewowi bezbramkowy remis ze Śląskiem we Wrocławiu. Legia cieszyła się z trzech punktów po zwycięstwie 2-0 nad Piastem Gliwice. Bramki dla stołecznej ekipy zdobyli Ernest Muci oraz Filip Mladenović

Reklama

Czytaj również: Legia Warszawa tym razem Piastowi Gliwice nie pozwoliła na wiele

Widzew Łódź - Legia Warszawa. Gdzie oglądać transmisję w tv?

Widzew Łódź z czterema punktami na koncie okupuje dwunaste miejsce w PKO Ekstraklasie. Ekipa prowadzona przez Janusza Niedźwiedzia rozegrała dotychczas tylko jeden mecz na własnym stadionie, w którym uległa Lechii Gdańsk 2-3. Legia po czterech kolejkach plasuje się na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem siedmiu oczek. Tylko jeden punkt w dwóch meczach wyjazdowych uzyskała drużyna z Warszawy na terenie rywali. Transmisja meczu Widzew - Legia w tv na kanałach Canal+Sport i Canal+4K Ultra HD.

Widzew - Legia. Gdzie obejrzeć online live stream? (transmisja)

Transmisja meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa online live stream na Canal+online. Spotkanie Widzew - Legia można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z pojedynku Widzew - Legia na sport.interia.pl

Kiedy i o której godzinie początek meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa? Piątek 12 sierpnia, godzina 20.30. Transmisja TV Widzew - Legia: Canal+Sport, Canal+4K Ultra HD. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Widzew - Legia? Canal+online. Tekstowa relacja "na żywo": sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL