Reklama

Reklama

Wdowczyk: Niewiele drużyn może zrobić nam krzywdę

Dariusz Wdowczyk, trener Legii Warszawa, jest pewny siebie. Wierzy, że prowadzona przez niego drużyna zdobędzie mistrzostwo Polski. I ma do tego podstawy. Na trzy kolejki przed końcem sezonu Legia wyprzedza bowiem Wisłę Kraków o pięć punktów.

- W tej dyspozycji, w jakiej obecnie jesteśmy, mało który zespół, łącznie z Wisłą, jest nam w stanie zrobić krzywdę - powiedział "Wdowiec".

Reklama

W piątek Legia, może zrobić kolejny krok w kierunku mistrzostwa, na Łazienkowskiej podejmuje Amikę Wronki. - Czeka nas trudny mecz, ale jeśli Amica zagra z nami tak, jak z Wisłą Kraków, to według mnie nie będziemy mieli problemu z pokonaniem tego zespołu. Mówię to otwarcie. Ale raczej tak nie zagrają. Sądzę, że podejdą do tego spotkania bardziej ambitnie i będą się starali mocno nam przeszkadzać - stwierdził Wdowczyk.

- Mamy jasny cel, wiemy w jakim punkcie się znajdujemy i czego nam brakuje do zdobycia mistrzostwa Polski. Chcemy wygrać z Amiką i potem będziemy czekać, co zrobi Wisła z Górnikiem Zabrze, choć nie przewiduje tutaj niespodzianki - dodał.

- Gdyby doszło jednak do sytuacji, choć ja takiej myśli nie dopuszczam, że o mistrzostwie decydowałby bezpośredni mecz w Warszawie, to poradzimy sobie z Wisłą Kraków. W tej dyspozycji w jakiej obecnie jesteśmy, mało który zespół, łącznie z Wisłą, jest nam w stanie zrobić krzywdę - zakończył trener Legii.

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | mistrzostwo Polski | Wdowczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje