Reklama

Reklama

W derbach Krakowa zdecydowanym faworytem Wisła

Przed piątą kolejką ekstraklasy, typerzy portalu 11na11.pl są pewni, że Wielkie Derby Krakowa wygra Wisła Kraków. Podopieczni Kiko Ramireza mają świetną passę i na ich zwycięstwo stawia ponad połowa użytkowników.

Ekstraklasa: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Zwycięstwo przebudowywanej przez Michała Probierza Cracovii obstawia zaledwie sześć procent typerów. Żadnych szans w piątej kolejce nie daje się także Piastowi Gliwice, który zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Zwycięstwo "Wojskowych" oceniane jest na aż 94 procent.

W większości spotkań piątej kolejki, typerzy stawiają na gospodarzy. Wyjątkiem jest jedynie starcie Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk.

Reklama

Opinie typerów podziela jeden z naszych stałych ekspertów - Tomasz Smokowski, który obstawił, że wszystkie spotkania wygrają gospodarze. Paulina Czarnota-Bojarska oraz Dariusz Wołowski także nie postawili na żadne zwycięstwo ekipy grającej na wyjeździe.

Jak pokazują statystyki, najtrudniejsze do wytypowania w piątej kolejce są mecze Korony Kielce z Jagiellonią Białystok oraz Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk.

Procentowe zestawienie typów piątej kolejki Ekstraklasy w typerze 11na11.pl

Tak typowali nasi eksperci:

Tomasz Smokowski

Paulina Czarnota-Bojarska

Dariusz Wołowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL