Reklama

Reklama

Uwaga! Fani Lecha górą!

Już drugi dzień trwa ustalanie rankingu polskich kibiców. Pierwszego dnia w ankiecie wzięło udział ponad 6 tys. osób! Na razie w większości kategorii górą kibice Lecha, ale pozostali się dopiero rozpędzają i nic nie zostało jeszcze przesądzone. Głosuj już teraz!

Nasz Liga Kibiców dopiero się rozkręca i przed końcem sezonu Orange Ekstraklasy jej nie zamkniemy.

Po pierwszym dniu fakty są takie, że na pytanie "Kto ma najlepszych kibiców w Polsce" aż 25 proc. osób wskazało Lecha, podczas gdy 15 proc. wybrało Wisłę Kraków. Trzecia jest Legia Warszawa (8 proc.), a czwarte miejsce dzielą między sobą Górnik Zabrze z Widzewem Łódź (po 7 proc.). Najmniejsze poparcie na razie mają kluby: Odra Opole, Motor Lublin, Lechia Gdańsk i Pogoń Szczecin (po 2 proc.).

Na pytanie "Kto ma najładniejsze fanki w Polsce" najwięcej internautów wskazało Wisłę Kraków (20 proc.), a dalej jest Lech (16 proc.) i Legia (10 proc.). Według Was najmniej ładnych kobiet pojawia się na stadionie Pogoni Szczecin (2 proc.).

Reklama

W kategorii "najlepszych opraw" wygrywa na razie Lech (31 proc.), który wyprzedza Wisłę (13 proc.) i Legię (10 proc.). Najsłabiej wypadają Motor Lublin, Odra Opole, Lechia Gdańsk, ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław i Arka Gdynia (po 2 proc.).

W klasyfikacji na "najbezpieczniejszy stadion" górą również "Kolejorz" (26 proc.) przed Koroną (22 proc.) i Wisłą Kraków (15 proc.). Według naszych Internatutów najmniej bezpiecznie jest w Opolu na Odrze, w Białymstoku na "Jadze", w Gdańsku na Lechii, w Łodzi na ŁKS-e, w Szczecinie na Pogoni, w Katowicach na GKS-ie, we Wrocławiu na Śląsku, w Gdyni na Arce i w Łodzi na Widzewie (po 2 proc).

Na pytanie o to, kto prowadzi głośny i kulturalny doping najwięcej osób wskazało Lecha (19 proc.). Aż 16 proc. naszych userów uważa, że nikt nie zasługuje na to miano, gdyż na polskich stadionach wciąż jest za dużo chamstwa. 14 proc. osób wyróżniło za doping Wisłę Kraków. Głosuj już teraz!

Dowiedz się więcej na temat: Szczecin | Uwaga!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy