Reklama

Reklama

Typuj wyniki meczów Ekstraklasy. Spróbuj pobić rekord

Już w piątek zaczyna się sezon 2012/2012 w T-Mobile Ekstraklasie, a wraz z nim rusza Serwis 11na11.pl, w którym za darmo możecie typować wyniki meczów. Zapraszamy do pobicia rekordu Weroniry, który w zeszłym sezonie zdobył 100 pkt!

Zobacz ranking generalny za zeszły sezon

Jeśli nie masz konta, załóż je za darmo, zajmie Ci to minutę

Sezon zacznie się w Szczecinie, gdzie beniaminek - Pogoń podejmie w piątek o godz. 18 Zagłębie Lubin. Dwie i pół godziny później na boisko wybiegną piłkarze Piasta Gliwice, którzy również wracają do Ekstraklasy, przeciwko Górnikowi Zabrze. W tym momencie pozdrawiamy jedną z lepiej typujących kobiet - "Fryzjera", która trzyma kciuki za jedną z tych drużyn.

Reklama

Mistrz Polski - Śląsk Wrocław jedzie do Łodzi. Widzew zdaje się być osłabiony kadrowo (w porównaniu do zeszłego sezonu), ale tanio skóry nie sprzeda. Lech w sobotę gra u siebie z Ruchem Chorzów, który bez Waldemara Fornalika nie musi być tak groźny, ale nigdy nic nie wiadomo. Nasza liga jest najbardziej nieprzewidywalna w Europie!

Wisła Kraków podejmuje w niedzielę GKS Bełchatów, a Legia - również w niedzielę - gra u siebie z Koroną Kielce.

Trudno wskazać zdecydowany hit kolejki, którą zamyka poniedziałkowe spotkanie Lechii Gdańsk z Polonią Warszawa, która jakimś cudem ocalała.

W każdym meczu powinno być ciekawie, typujcie już teraz, nie przegapcie godziny 17:59 w piątek, gdy możliwość obstawiania wyników się zamyka!

Dołącz do zabawy. Odwiedź serwis 11na11.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama