Reklama

Reklama

Tylko platforma nc + będzie pokazywać T-Mobile Ekstraklasę

W przyszłym sezonie wszystkie mecze T-Mobile Ekstraklasy pokaże wyłącznie platforma nc+. Od trzech lat prawo do transmisji miały także kanały Cyfrowego Polsatu i Eurosport 2.

"Obu stacjom kończy się sublicencja i władze nc+ postanowiły, że na przyszły sezon nie będą jej przedłużać" - powiedział rzecznik prasowy nc+ Arkadiusz Mierzwa, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Reklama

Platforma nc+ ma prawo do pokazywania T-Mobile Ekstraklasy jeszcze tylko do końca rozgrywek 2014/15. Na razie nie wiadomo, co będzie dalej. Czy nastąpi kolejny przetarg, jak to miało miejsce do tej pory, a może powstanie od dawna oczekiwany kanał Ekstraklasa TV?

"Rozmowy w tej sprawie to melodia przyszłości. Na razie koncentrujemy się na decydujących rozstrzygnięciach w tym sezonie" - mówi Mierzwa.

"Decyzja należy do Ekstraklasy SA, a my obiecaliśmy sobie, że podsumowania dokonamy po sezonie, a nie w jego trakcie" - dodał Tomasz Smokowski, dyrektor redakcji sportowej nc +.

W następnym sezonie na platformie nc+ będzie można oglądać mecze lig angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej i polskiej oraz spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Polsat nabył prawa, na wyłączność, transmisji meczów międzypaństwowych. Pokaże m.in. wszystkie pojedynki kadry Adama Nawałki w eliminacjach Euro 2016.

Dowiedz się więcej na temat: Ekstraklasa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama