Reklama

Reklama

"Tylko Piłka" podsumowuje jesień w I lidze

Ogłaszamy "11" rundy, prezentujemy najlepszych piłkarzy na każdej pozycji, punktację kanadyjską (strzelcy plus asystenci) oraz ocenę pierwszoligowców z miejsc 9-16.

Ostatnia szansa!

Reklama

Można nie mieć punktów i marzyć o przedłużeniu pucharowej przygody aż do wiosny! Dokładnie w takiej sytuacji jest Wisła Kraków. Teraz jednak nie ma już zmiłuj, Bazyleę w czwartek trzeba pokonać. To nie wystarczy, ale przynajmniej podtrzyma nadzieję.

"Tylko Piłka" typuje mecze w Lidze Mistrzów i Pucharze UEFA

"Złota Piłka" dla Cannavaro!

- Cannavaro miał fantastyczne mistrzostwa. Bez wątpliwości był najlepszym obrońcą turnieju - absolutnym numerem jeden na świecie - twierdzi Marccello Lippi. "France Football" potwierdził słowa trenera, wybierając Włocha najlepszym piłkarzem grającym w Europie.

Pół setki wspaniałych

Dobrnęliśmy do drugiego etapu podsumowań w plebiscycie ăNajlepsi Tylko Piłki. Prezentujemy 50 najlepszych ligowców na wszystkich pozycjach!

Najlepsi zostają

Po raz pierwszy od dłuższego czasu zapowiada się wyjątkowo nudna zima jeśli chodzi o wyjazdy naszych najlepszych ligowców do zagranicznych klubów. "Tylko Piłka" wsiadła do transferowej karuzeli.

Szok

- Powołanie do reprezentacji było dla mnie sporym szokiem. Gdy prezes pokazał mi faks z PZPN, w pierwszej chwili pomyślałem, że to dowcip - pomocnik Widzewa Jakub Wawrzyniak specjalnie dla "Tylko Piłki"

Ranking FIFA

Serce rośnie, gdy co miesiąc informujemy o kolejnym awansie reprezentacji Polski w rankingu FIFA. Jesteśmy już na 22. miejscu.

"Młoty" zmieniły właściciela

Za 130 mln euro islandzki biznesmen Eggart Magnusson przejął angielski West Ham. Nowy właściciel już zabrał się za porządki...

Dowiedz się więcej na temat: jesień | piłka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje