Reklama

Reklama

Świąteczna kolejka Ekstraklasy nie zaskoczyła typerów

Aż czterech typerów zdobyło po siedem punktów na osiem możliwych obstawiając rozstrzygnięcia 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy w naszym serwisie 11na11. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał kempas.

Dwaj z tej czwórki - majkus10 i Gustek nie przewidzieli zwycięstwa KGHM Zagłębia Lubin w Gdańsku. Obaj postawili bowiem na Lechię. Z kolei Groszek 73 pomylił się obstawiając wygraną Podbeskidzia Bielsko-Biała nad Cracovią, a stało się odwrotnie. Natomiast metallozNT nie przewidział zwycięstwa Górnika Zabrze nad Polonią Warszawa (obstawiał remis).

Reklama

Lider kempas, który zgromadził już 100,5 punktu, w 25. kolejce wzbogacił się o trzy "oczka". Goniący go kudera (100 punktów) i torunczyk (99) tym razem zdobyli po cztery "oczka".

Z ekspertów INTERIA.PL najlepiej poszło Grzegorzowi Mielcarskiemu i Dariuszowi Wołowskiemu. Obaj zgromadzili po cztery punkty. W klasyfikacji obejmującej tylko ich najlepszy jest Michał Białoński, który ma 82,5 "oczka".

***

Rozstrzygnęliśmy już edycję marcową naszego konkursu, w której pytaliśmy o to, kto jest najlepszym obrońcą Ekstraklasy? Poniżej prezentujemy laureatów.

Nagroda główna

piłka adidas i pakiet składający się z: dwóch książek i dwóch płyt CD - nowości wydawnicze

Marta Stanisz

Nagrody równorzędne

pakiety składające się z: dwóch książek i dwóch płyt CD - nowości wydawniczych

1. Marcel Nowacki

2. Stanisław Ciura

3. Mikołaj Majsner

4. Robert Mastalerek

5. Mirosław Polanowski

6. Rafał Nowakowski

7. Kamila Wasiluk

8. Bartosz Bugla

9. Hanna Olejnik

10. Rafał Braksator

***

Zapraszamy równocześnie do kwietniowej edycji naszego konkursu. Oto pytanie: Kto jest najlepszym pomocnikiem Ekstraklasy? Uzasadnij odpowiedź.

Odpowiedzi należy nadsyłać do 30 kwietnia na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl.

Dowiedz się więcej na temat: typer | 11na11.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama