Reklama

Reklama

Stewardzi na stadionie Wisły

Od sobotniego meczu na stadionie przy ul. Reymonta pojawią się stewardzi, których zadaniem jest udzielenie wszelkiej organizacyjnej pomocy kibicom "Białej Gwiazdy".

Utworzenie grupy kilkudziesięciu stewardów obecnych na trybunach dla publiczności było możliwe dzięki współpracy Wisła Kraków SSA i Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Działanie to ? rekomendowane przez FIFA - jest wzorowane na rozwiązaniach stosowanych na większości stadionów europejskich. Ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i sprawnej organizacji na sektorach. Np. na liczącym 74.500 miejsc stadionie Millenium obecnych jest blisko 800 stewardów.

Reklama

25 stewardów będzie obecnych na sektorach E, A, B oraz przy wejściach na stadion. Znakiem rozpoznawczym stewardów będą charakterystyczne czerwone kurtki z emblematem Białej Gwiazdy z przodu i napisem "Wisła Kraków SSA Steward" na plecach.

- Bardzo prosimy wszystkich kibiców, by w razie jakichkolwiek problemów zwracać się do stewardów, a z drugiej strony stosować się do ich zaleceń, jako przedstawicieli organizatora meczu ? mówi Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Wisły Kraków.

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | stadiony | stewardzi | Wisła | steward

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje