Reklama

Reklama

Śląsk Wrocław. Bence Mervo gotowy do ciężkiej pracy

„Chcę przyczyniać się do zwycięstw, ale nie będę liczyć bramek” - mówi Bence Mervo, który po raz kolejny został wypożyczony do Śląska z FC Sion.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Bence Mervo, który już wiosną występował w barwach klubu z Wrocławia, został ponownie wypożyczony, tym razem na cały sezon. "Cieszę się, że jestem z drużyną i krok po kroku muszę odbudowywać moją formę z poprzedniego sezonu. Na szczęście jestem w pełni zdrowy, więc skupiam się na ciężkiej pracy" - zaznacza węgierski napastnik.

Podczas jego nieobecności w klubie pojawili się nowi zawodnicy: "Byłem trochę zaskoczony, że w zespole mamy tylu nowych graczy, ale już na pierwszym treningu zauważyłem, że nie są to przypadkowi piłkarze. Mamy solidną drużynę i silną mentalnie i chcemy wygrywać każdy mecz. Dla mnie zawsze drużyna jest najważniejsze. Chcę się przyczyniać do zwycięstw, ale nie będę liczyć bramek. Najpierw zespół potem ja" - konkluduje Węgier.

Bence Mervo w poprzednim sezonie w 10 spotkaniach Ekstraklasy zdobył cztery bramki i zanotował asystę. W ostatnim, wygranym spotkaniu 2:0 z Pogonią, wyszedł na boisko w pierwszym składzie, a zastąpił go w 63. minucie Ostoja Stjepanović. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy