Reklama

Reklama

Reprezentacyjny obrońca wybrał ofertę Legii?

Wszystko wskazuje na to, że Jacek Bąk wybierze ofertę Legii Warszawa. O reprezentacyjnego obrońcę starała się także Wisła Kraków.

"Chyba zagram w Legii. Bardzo dobrze, że trenerem został Jan Urban, ale jeszcze z nim nie rozmawiałem. Koncentruję się na najbliższym meczu" - powiedział w "Przeglądzie Sportowym" Jacek Bąk, który z reprezentacją przygotowuje się do środowego meczu eliminacji Euro 2008 z Armenią. Z uwagi na kontuzję jakiej doznał w spotkaniu z Azerbejdżanem, występ doświadczonego defensora w Erewanie stoi pod znakiem zapytania.

Reklama

Kibice Wisły muszą czuć się zaniepokojeni informacjami jakie nadchodzą w ostatnich dniach z Reymonta. Wisła w dalszym ciągu nie zatrudniła nowego trenera (podobno warunki z krakowskim klubem ustalił już Maciej Skorża). "Białą Gwiazdę" opuścił jeden z najlepszych bramkarzy Orange Ekstraklasy w sezonie 2006/2007 Emilian Dolha, który podpisał kontrakt z Lechem Poznań. Rumuński bramkarz nie zgodził się na warunki przedłużenia umowy zaproponowane przez krakowski klub. Na dodatek, według prasowych spekulacji, wkrótce z posadą prezesa Wisły ma pożegnać się Mariusz Heler. Spodziewana jest także dymisja wiceprezes Romy Piotrowskiej.

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Wisła | obrońca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje