Reklama

Reklama

Raków - Jagiellonia. O której? Gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok to spotkanie 5. kolejki PKO Ekstraklasy i odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Raków - Jagiellonia. Zobacz, gdzie oglądać transmisję starcia Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Raków - Jagiellonia na sport.interia.pl.

Raków Częstochowa na własnym stadionie nie stracił jeszcze ani jednego punktu w PKO Ekstraklasie. Jagiellonia Białystok będzie z kolei chciała zdobyć pierwsze punkty na wyjeździe i przerwać pasmo trzech ligowych porażek. Transmisja meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok w telewizji na kanałach Canal+Premium i Canal+Sport 3 oraz w Internecie na Canal+online.

PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok. O której godzinie dzisiaj początek meczu?

Spotkanie Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok w ramach 5. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane w niedzielę 14 sierpnia. O której godzinie początek? Mecz Raków - Jagiellonia zacznie się o godzinie 17.30. W poprzednim sezonie w meczach Rakowa Jagiellonią padło osiem bramek. Częstochowianie u siebie rozbili "Dumę Podlasia" 5-0, natomiast Jagiellonia triumfowała na własnym stadionie 3-0. 

Reklama

Czytaj również: Asy i Cieniasy 4. kolejki PKO Ekstraklasy

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać transmisję w tv?

Raków Częstochowa przed tygodniem doznał pierwszej ligowej porażki, ulegając w Zabrzu Górnikowi 0-1. Wcześniej częstochowianie wygrali dwa mecze u siebie i z sześcioma punktami zajmują po czterech kolejkach ósme miejsce w tabeli (jeden mecz został przełożony z powodu gry w wicemistrzów Polski w europejskich pucharach). Jagiellonia Białystok po obiecującej inauguracji i zwycięstwie nad Piastem u siebie przegrała w trzech kolejnych spotkaniach. Tym samym ekipa z Podlasia po minionym weekendzie plasowała się na trzynastym miejscu w PKO EkstraklasieTransmisja meczu Raków - Jagiellonia w tv na kanałach Canal+Premium i Canal+Sport 3.

Raków - Jagiellonia. Gdzie obejrzeć online live stream? (transmisja)

Transmisja meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok online live stream na Canal+online. Spotkanie Raków Jagiellonia można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z pojedynku Raków - Jagiellonia na sport.interia.pl

Kiedy i o której godzinie początek meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok? Niedziela 14 sierpnia, godzina 17.30. Transmisja TV Raków - Jagiellonia: Canal+Premium, Canal+Sport 3. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Raków - Jagiellonia? Canal+online. Tekstowa relacja "na żywo": sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama