Reklama

Reklama

Radomiak - Lechia. O której? Gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online

Radomiak Radom - Lechia Gdańsk to spotkanie 5. kolejki PKO Ekstraklasy i odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Radomiak - Lechia. Zobacz, gdzie oglądać transmisję starcia Radomiak Radom - Lechia Gdańsk w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Radomiak - Lechia na sport.interia.pl.

Radomiak Radom i Lechia Gdańsk nie rozpoczęły sezonu z "wysokiego C". Oba zespoły zanotowały tylko po jednej wygranej i niewątpliwie zwłaszcza goście dzisiejszego spotkania liczyli na lepszy początek sezonu 2022/23 w PKO EkstraklasieTransmisja meczu Radomiak Radom - Lechia Gdańsk w telewizji na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3 oraz w Internecie na Canal+online.

PKO Ekstraklasa: Radomiak Radom - Lechia Gdańsk. O której godzinie dzisiaj początek meczu?

Spotkanie Radomiak Radom - Lechia Gdańsk w ramach 5. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane w niedzielę 14 sierpnia. O której godzinie początek? Mecz Radomiak - Lechia rozpocznie się o godzinie 15.00. Oba zespoły spotkały się w przedsezonowym sparingu, w którym Lechia wygrała 2-1. W poprzednim sezonie Radomiak wygrał u siebie 2-0, natomiast w Gdańsku padł remis 2-2. 

Reklama

Czytaj również: Asy i Cieniasy 4. kolejki PKO Ekstraklasy

Radomiak Radom - Lechia Gdańsk. Gdzie oglądać transmisję w tv?

Radomiak Radom po czterech rozegranych meczach usytuował się na jedenastym miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem pięciu punktów. Ekipa prowadzona przez Mariusza Lewandowskiego do czwartej kolejki musiała czekać na pierwsze zwycięstwo, kiedy to pokonała w Białymstoku Jagiellonię 2-1. Lechia Gdańsk rozegrała jedno spotkanie mniej (przełożony mecz 2. kolejki z Górnikiem Zabrze z powodu występu w eliminacjach Ligi Konferencji) i uzbierała trzy punkty. Drużyna z Pomorza uplasowała się na czternastym miejscu w tabeli po poprzedniej serii gier, a ostatnio przegrała u siebie z Koroną Kielce 0-1. Transmisja meczu Radomiak - Lechia w tv na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3.

Radomiak - Lechia. Gdzie obejrzeć online live stream? (transmisja)

Transmisja meczu Radomiak Radom - Lechia Gdańsk online live stream na Canal+online. Spotkanie Radomiak - Lechia można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z pojedynku Radomiak - Lechia na sport.interia.pl

Kiedy i o której godzinie początek meczu Radomiak Radom - Lechia Gdańsk? Niedziela 14 sierpnia, godzina 15.00. Transmisja TV Radomiak - Lechia: Canal+Sport, Canal+Sport 3. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Radomiak - Lechia? Canal+online. Tekstowa relacja "na żywo": sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL