Reklama

Reklama

Piast - Śląsk 2-0. Urban: Ultimatum? Nie dostałem takiej informacji

Nerwowo we Wrocławiu. Po kolejnej porażce z Piastem 0-2 sytuacja Śląska w grupie spadkowej Lotto Ekstraklasy jest coraz bardziej dramatyczna. Po 32 kolejkach wrocławianie mają na swoim koncie ledwie 17 punktów i z tygodnia na tydzień obsuwają się w dół. W tej sytuacji niepewny jest los trenera Jana Urbana.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Reklama

Po przegranej przed tygodniem z Górnikiem Łęczna 0-2, szkoleniowiec Śląska wymienił połowę wyjściowego składu. W meczu przeciwko Piastowi w podstawowej jedenastce zabrakło takich zawodników, jak Ryota Morioka czy Łukasz Madej. Zmiany nie pomogły i dzisiaj jedenastka z Wrocławia przegrała z Piastem w Gliwicach 0-2. Wicemistrz Polski mógł zresztą wygrać znacznie wyżej.  

Nie wiadomo czy ta przegrana nie będzie kosztowała pracy trenera Urbana. Już spekuluje się, że w klubie z Wrocławia pojawi się nowy szkoleniowiec. Na pytanie na dzisiejszej konferencji czy otrzymał ultimatum przed meczem z Piastem Urban odpowiedział. - Nie dostałem takiej informacji. Przygotowuję zespół do kolejnego meczu z Ruchem - odparł spokojnie Urban. 

Z Gliwic Michał Zichlarz

Dowiedz się więcej na temat: Jan Urban | Śląsk Wrocław

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje