Reklama

Reklama

Oświadczenie Wisła Kraków SSA

Wisła Kraków SSA wyraża ubolewanie z powodu wydarzeń do jakich doszło na stadionie przy ul. Reymonta po zakończeniu środowego spotkania Orange Ekstraklasa.

Jeszcze raz przepraszamy zespół i trenera Arki Gdynia za zachowanie chuliganów, którzy wtargnęli na nasz stadion. Nie znajdujemy żadnych słów usprawiedliwienia dla osób, które swoja postawą udowodniły, że nie zasługują na miano kibiców naszej drużyny.

Reklama

Od wczoraj wieczorem prowadzimy intensywne prace mające na celu identyfikację osób, które naruszyły regulamin stadionowy i swoim zachowaniem zagrażały bezpieczeństwu rozgrywek. Każda zidentyfikowana osoba, które podczas meczu złamała regulamin stadionowy wkraczając na płytę boiska, zostanie wyeliminowana ze stadionu Wisła Kraków SSA. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, sprawcy zakłócenia rozgrywek zostaną pozbawieni prawa wstępu na nasz stadion.

W najbliższym czasie władze klubu zapoznają się z pisemnymi wyjaśnieniami firmy ochroniarskiej odpowiedzialnej za bezpieczeństwo na naszym stadionie. Ograniczone możliwości działania cywilnych służb ochrony uniemożliwiły skuteczną interwencję, która zapobiegłaby wczorajszym incydentom. Jednocześnie wyjaśniamy, że decyzja sędziego o kontynuowaniu meczu uniemożliwiała interwencję Policji, która doprowadziłaby do usunięcia osób przebywających na murawie stadionu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje