Reklama

Reklama

Oficjalna prezentacja Mariusza Jopa

Mariusz Jop będzie grał w Wiśle Kraków z numerem 22 na koszulce - w poniedziałek odbyła się oficjalna prezentacja nowego nabytku "Białej Gwiazdy".

"Niewiele zostało w Wiśle osób z tego okresu kiedy ja grałem w tym zespole, ale atmosfera w szatni jest podobna, równie dobra. Wydaje mi się, że to jest podstawą sukcesów jakie odnosi drużyna Wisły" - powiedział Jop podczas poniedziałkowej prezentacji.

Zawodnik dodał, że wybrał Wisłę bo jest najlepszą drużyną w Polsce i jest to dla niego najlepsze rozwiązanie: "Pokusą była gra w Lidze Mistrzów i ...pozdrawianie kibiców z Sukiennic".

Według trenera wiślaków Macieja Skorży istnieje możliwość, że Jop zagra od pierwszej minuty w środowym meczu eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko Levadii Tallin (wszystkie formalności w tej sprawie zostały już załatwione).

Reklama

Mariusz Jop już piątek podpisał z Wisłą roczny kontrakt. Urodzony w 1978 r. zawodnik jest obrońcą. Ostatnio był zawodnikiem FK Moskwa. W przeszłości grał w reprezentacji kraju, a w zespole "Białej Gwiazdy" w latach 1999-2004.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL