Reklama

Reklama

Nowe kontrakty w Cracovii

Dziś w południe Stefan Białas zakończył rozmowy w sprawie dalszego prowadzenia pierwszej drużyny Cracovii i podpisał kontrakt z klubem do czerwca 2008 roku.

Już na konferencji przed Galą 100-lecia profesor Filipiak i Stefan Białas dawali do zrozumienia, że trwają rozmowy w sprawie kontraktu. Dzisiaj trener przyjechał z Warszawy żeby dokonać formalności. Zarówno on jak i Członkowie Zarządu nie ukrywali zadowolenia z takiego obrotu sprawy.

Reklama

W tym tygodniu także reprezentant Polski Piotr Giza przedłużył kontrakt z Cracovią do czerwca 2010 roku. Zawodnik jest piłkarzem Pasów już 4 lata, a dotychczasowa umowa obowiązywała do roku 2008.

Swój kontrakt z "Pasami" prolongował również Arkadiusz Baran, który będzie zawodnikiem Cracovii do 2011 roku. W środę pomocnik przedłużył obowiązujący go kontrakt o dwa lata.

- Jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania. Kontrakt podpisałem do 2011 roku, jestem związany z Cracovią, dlatego cieszę się, że nadal będę zawodnikiem "Pasów". Grać będę najlepiej jak potrafię, dla tego klubu warto oddać serce - mówi zaraz po zamknięciu rozmów Baran.

Zapytany o cel piłkarski na przyszły sezon bez wahania odpowiedział, że jest nim walka o mistrzostwo Polski. Arkadiusz Baran jest zawodnikiem Cracovii od 2003 roku, w listopadzie skończy 27 lat.

Również bramkarz Sławomir Olszewski przedłużył z klubem swój kontrakt i będzie zawodnikiem Cracovii do czerwca 2008 roku. Jego dotychczasowa umowa z klubem kończyła się w tym sezonie.

- Cieszę się z nowego kontraktu i z tego, że będę nadal grał w Cracovii. Moim celem i całej drużyny będzie walka o europejskie puchary, bo ten klub na to zasługuje - mówił bezpośrednio po podpisaniu umowy Olszewski.

Dowiedz się więcej na temat: Milan Baranyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama