Reklama

Reklama

Nie będzie płakać za Edsonem

Brazylijczyk Edson nie porozumiał się z działaczami warszawskiej Legii w sprawie nowego kontraktu. Obecna umowa piłkarza wygasa z końcem roku i najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona.

Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy" Edson oczekiwał rocznych zarobków w wysokości 240 tysięcy euro. Klub z Łazienkowskiej zaproponował 150 tys.

"Jeśli Edson odejdzie z Legii, na pewno nie będę za nim płakał. Zaliczył kilka udanych spotkań, ale nie jest zawodnikiem, który poprowadzi zespół Jana Urbana po wielkie sukcesy" - mówi były piłkarz Legii Leszek Pisz.

"Jego miejsce z powodzeniem może zająć ktoś młodszy" - dodaje Pisz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL