Reklama

Reklama

"Nawet nie przeszkadzaliśmy Arce"

Trener ŁKS Łódź Marek Chojnacki po klęsce 0:4 z Arką Gdynia w niedzielnym meczu ligowym był załamany i nie potrafił w żaden sposób wytłumaczyć tego co się stało. Zadeklarował, że jak najszybciej zacznie szukać przyczyn tak słabej postawy jego drużyny.

Marek Chojnacki (trener ŁKS Łódź): - Mogę tylko pogratulować Czesiowi zasłużonego w pełni zwycięstwa. Dzisiaj nie potrafiliśmy nawet przeszkadzać Arce. Już dawno nie widziałem, żebyśmy tak słabo grali. Trzeba to przeanalizować, przemyśleć i tylko się zastanowić, czy Arka była taka dobra, czy my tacy słabi. Trzeba wyciągnąć wnioski z

dzisiejszej lekcji. Naszą słabość Arka obnażyła w ostatniej minucie strzelając czwartą bramkę, gdzie byliśmy praktycznie bezradni. Możemy pochylić głowę i wyciągnąć konstruktywną nauczkę z tej dzisiejszej lekcji.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy