Reklama

Reklama

Majdan: Potraktowano mnie "per noga"

W czerwcu Radosław Majdan w niemiłych okolicznościach rozstał się z Wisłą Kraków i przeniósł się do Pogoni Szczecin. Z "Portowcami" Majdan wróci w niedzielę na Reymonta.

Na zakończenie 6. kolejki Orange Ekstraklasy Wisła zmierzy się z Pogonią (godz. 14.30).

Reklama

- Uważam, że dla Wisły zostawiłem całkiem spory kawałek zdrowia. Było mi przykro, gdy w czerwcu potraktowano mnie "per noga". Zostałem zostawiony na lodzie, nikt nie podziękował mi za grę w Krakowie - stwierdził Majdan, który bronił barw Wisły przez dwa i pół roku.

- Do niedzielnego meczu podchodzę z dużym spokojem. Za stary jestem na nerwy. Grałem z Realem Madryt i poradziłem sobie z emocjami, to i poradzę sobie z Wisłą. Dobrze znam większość wiślaków, co powinno być moim dodatkowym atutem - podkreślił bramkarz Pogoni.

- Na pewno nie jedziemy do Krakowa z nastawieniem, żeby przegrać jak najniżej. Z Wisłą nie wolno grać z nastawieniem wyłącznie destrukcyjnym. Moi byli partnerzy kochają, gdy pozwoli im się grać ich piłkę. Rozkręcają się z minuty na minutę i wtedy nie ma przebacz. Z reguły kończy się to dla rywali wysoką porażką. Nie możemy się załamać nawet wówczas, gdy stracimy bramkę, a na Reymonta większość drużyn właśnie tak się zachowywała. Gdy zdobywaliśmy gola, z przeciwników schodziło powietrze. Musimy grac do końca, powinniśmy atakować przeciwnika już na jego połowie - zakończył Majdan.

Dowiedz się więcej na temat: noga | Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje