Legia Warszawa - Górnik Zabrze. Wynik meczu na żywo, relacja live

Mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze jest jednym z najciekawiej zapowiadających się potyczek 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Obie drużyny mają dość przeciętny początek sezonu i okupują miejsca w połowie stawki. Sprawdź, o której godzinie spotkanie i gdzie oglądać transmisję w TV i online stream. Wynik meczu Legia - Górnik na żywo oraz tekstowa relacja live w serwisie Interia Sport.

Lukas Podolski (Górnik)
Lukas Podolski (Górnik)/PAP/Michał Meissner/PAP

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Legia Warszawa uzbierała czternaście punktów i to przekłada się na ósme miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy pod dotychczasowych dziewięciu kolejkach. Górnik Zabrze zgromadził trzy "oczka" mniej i plasuje się jedno miejsce niżej - na dziewiątej pozycji.

Ostatnio Górnik przerwał serię czterech meczów bez zwycięstwa w lidze, w tym pasmo trzech kolejnych porażek. "Trójkolorowi" w minionej serii gier triumfowali u siebie nad GKS-em Katowice 3:0. Bohaterem Górnika był Lukas Podolski, który dwukrotnie trafił do siatki rywali.

Zupełnie inaczej zaprezentowała się w poprzedniej kolejce Legia Warszawa. Stołeczna drużyna uległa w Szczecinie Pogoni 0:1. Dla Legii była to druga z kolei przegrana w PKO BP Ekstraklasie (wcześniej u siebie z Rakowem 0:1).

Ekstraklasa: Legia Warszawa - Górnik Zabrze. O której i gdzie transmisja? Wynik meczu na żywo, relacja live dzisiaj.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.15, w sobotę 28 września. Wynik meczu Legia - Górnik na żywo oraz tekstowa relacja live w Interii.

PKO Ekstraklasa
10 kolejka
28.09.2024
20:15

Transmisja TV meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze na kanałach: CANAL+4K Ultra HD i CANAL+Sport 3. Rywalizację można oglądać też online live stream na Polsat Box Go (kanał CANAL+Sport 3) i CANAL+online. W poprzednim sezonie Górnik dwukrotnie musiał uznać wyższość Legii. A jaki wynik przyniesie najbliższe spotkanie?