Reklama

Reklama

Lechia nie zapłaciła za Paixao?

Lechia i Śląsk spotkają się nie tylko na boisku. Wrocławianie złożyli do Piłkarskiego Sądu Polubownego skargę na opieszałość gdańszczan w spłacie zobowiązań za Flavio Paixao.

Lotto Ekstraklasa - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Jak donosi "Przegląd Sportowy" Lechia mimo przypomnień z Wrocławia, przez pół roku nie zapłaciła za Portugalskiego piłkarza. "Lechiści" zaznaczają, że zapłacą, jednak dopiero za rok. 

Śląsk już raz miał problemy ze ściąganiem należności od Lechii w przypadku transferu Sebastiana Mili. Jak dodaje "Przegląd Sportowy" cena za Paixao nie była wygórowana. Portugalczykowi kończył się kontrakt, a miał już podpisaną umowę z Lechią, stąd jego koszt wynosił zaledwie 70 tys. euro.

Reklama

Warto przypomnieć, że gdańszczanom właśnie za niespłacanie zobowiązań w terminie odjęto punkt w poprzednim sezonie. Teraz sytuacja może się powtórzyć. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama