Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk i Lech Poznań ukarane przez Komisję Ligi

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Lechię Gdańsk za niewłaściwe zachowanie kibiców podczas meczu Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Kara spotkała też Lecha Poznań.

Jak informuje Lechia na oficjalnej stronie, na klub została nałożona kara finansowa.

Oprócz tego komisja podjęła decyzje w sprawie fanów Lechii, nakładając:

- karę zakazu udziału w jednym meczu T-Mobile Ekstraklasy dla osób (uczestników imprezy masowej), które przebywały na sektorach U, V, W, X (trybuna zielona) na meczu Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w dniu 7 grudnia 2014r.,

- karę zakazu udziału zorganizowanych grup kibiców Lechii w 4 meczach wyjazdowych T-Mobile Ekstraklasy.

W niedzielę 7 grudnia podczas meczu Lechii z Piastem na PGE Arenie kibice odpalili około 80 rac świetlnych oraz użyli dwóch świec dymnych i petard hukowych.

Reklama

Z uwagi na duże zadymienie stadionu sędzia zmuszony był przerwać to spotkanie w drugiej połowie na 12 minut.

Na Lecha Poznań za niewłaściwe zachowanie kibiców podczas meczu z Wisłą w Krakowie nałożono karę wyjazdów kibiców na najbliższy mecz Ekstraklasy oraz na kolejny mecz Wisła - Lech w Ekstraklasie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy