Reklama

Reklama

Lech - Zagłębie. O której? Gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online

Lech Poznań - Zagłębie Lubin to mecz 34. kolejki PKO Ekstraklasy i odbędzie się w sobotę 21 maja. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Lech - Zagłębie i gdzie oglądać. Transmisja starcia Lech Poznań - Zagłębie Lubin w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Lech - Zagłębie na sport.interia.pl.

Lech Poznań wywalczył w poprzedniej kolejce tytuł mistrza Polski po siedmiu latach przerwy. Jeszcze nie tak dawno Zagłębie musiało drżeć o utrzymanie, ale w minionych trzech spotkaniach zdobyło siedem "oczek" i ma szansę na zajęcie dziesiątego miejsca na koniec sezonu. Transmisja meczu Lech - Zagłębie w telewizji na kanałach Canal+Sport, Canal+Premium i Canal+4K Ultra oraz w Internecie na Canal+online. 

PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Lubin. O której godzinie dzisiaj początek meczu?

Spotkanie Lech Poznań - Zagłębie Lubin w ramach 34. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane w sobotę 21 maja. O której godzinie początek? Mecz Lech - Zagłębie rozpocznie się o godzinie 17.30. W minionej kolejce Lech pokonał w Grodzisku Wielkopolskim Wartę 2-1. Zagłębie wygrało na własnym stadionie z Rakowem Częstochowa 1-0. 

Reklama

Czytaj również: Wleciał samolotem do tunelu i pokonał go z prędkością 245 km/h [WIDEO]

Lech - Zagłębie. Gdzie oglądać transmisję w tv?

Lech Poznań uzyskał w tym sezonie 71 punktów i na kolejkę przed końcem ma pięć "oczek" więcej od Rakowa Częstochowa. "Kolejorz" notuje ostatnio serię pięciu kolejnych zwycięstw z rzędu. Zagłębie Lubin to po 33 kolejkach dwunasta siła PKO Ekstraklasy z dorobkiem 38 punktów. "Miedziowi" w zależności od wyników innych meczów mogą zakończyć sezon w najlepszym wypadku na miejscu dziesiątym, a w najgorszym na piętnastej pozycji. Transmisja meczu Lech Poznań - Zagłębie Lubin w tv na kanałach Canal+Sport, Canal+Premium i Canal+4K Ultra. 

Zobacz też:

Lech - Zagłębie. Gdzie obejrzeć online live stream? (Transmisja)

Transmisja meczu Lech Poznań - Zagłębie Lubin online live stream na Canal+online. Spotkanie Lech - Zagłębie można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z pojedynku Lech - Zagłębie na sport.interia.pl. W pierwszej rundzie PKO Ekstraklasy Lech wygrał z Zagłębiem 3-2. 

Podsumowanie kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasa w każdy poniedziałek o 20:00

Kiedy i o której godzinie początek meczu Lech Poznań - Zagłębie Lubin? Sobota 21 maja, godzina 17.30. Transmisja TV Lech - Zagłębie: Canal+Sport, Canal+Premium i Canal+4K Ultra. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Lech - Zagłębie? Canal+online. Tekstowa relacja "na żywo": sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL