Reklama

Reklama

Korona Kielce - Warta Poznań. O której? Gdzie transmisja tv i stream online?

Korona Kielce - Warta Poznań to spotkanie 5. kolejki PKO Ekstraklasy i odbędzie się w poniedziałek 15 sierpnia. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Korona - Warta. Zobacz, gdzie oglądać transmisję starcia Korona Kielce - Warta Poznań w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Korona - Warta na sport.interia.pl.

Korona Kielce jest ostatnio w gazie, a na własnym stadionie jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Warta Poznań jedyne punkty w PKO Ekstraklasie zdobyła w bieżących rozgrywkach w wyjazdowym starciu z Miedzią. Transmisja meczu Korona Kielce - Warta Poznań w telewizji na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3 oraz w Internecie na Canal+online.

PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Warta Poznań. O której godzinie dzisiaj początek meczu?

Spotkanie Korona Kielce - Warta Poznań w ramach 5. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane w poniedziałek 15 sierpnia. O której godzinie początek? Mecz Korona - Warta rozpocznie się o godzinie 19.00. Po raz ostatni Korona mierzyła się z Wartą w sezonie 2008/2009 w ramach rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy. Wówczas solidarnie obie drużyny wygrały na własnym terenie po 3-0. 

Reklama

Czytaj również: Asy i Cieniasy 4. kolejki PKO Ekstraklasy

Korona Kielce - Warta Poznań. Gdzie oglądać transmisję w tv?

Korona Kielce po czterech kolejkach ma na koncie siedem punktów, co przełożyło się na piątą pozycję w PKO Ekstraklasie. Drużyna z województwa świętokrzyskiego triumfowała w dwóch minionych starciach, a w ostatniej kolejce pokonała w Gdańsku Lechię 1-0. Warta Poznań z dorobkiem trzech "oczek" po poprzedniej serii gier plasowała się tuż nad strefą spadkową - na piętnastym miejscu. Ekipa prowadzona przez Dawida Szulczka oprócz triumfu nad Miedzią  zanotowała w lidze trzy porażki, w tym ostatnio z Pogonią 1-3. Transmisja meczu Korona - Warta w tv na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3.

Korona - Warta. Gdzie obejrzeć online live stream? (transmisja)

Transmisja meczu Korona Kielce - Warta Poznań online live stream na Canal+online. Spotkanie Korona - Warta można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z pojedynku Korona - Warta na sport.interia.pl

Kiedy i o której godzinie początek meczu Korona Kielce - Warta Poznań? Poniedziałek 15 sierpnia, godzina 19.00. Transmisja TV Korona - Warta: Canal+Sport, Canal+Sport 3. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Korona - Warta? Canal+online. Tekstowa relacja "na żywo": sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama