Reklama

Reklama

Kasprzik na liście kontuzjowanych graczy Lecha

Kadra Lecha Poznań szczupleje coraz bardziej. Do grona kontuzjowanych zawodników dołączył kolejny. Na listę pechowców trafił tym razem Grzegorz Kasprzik. Rezerwowy bramkarz "Kolejorza" doznał poważnej kontuzji kolana, która wyklucza go z gry na co najmniej sześć lub nawet siedem miesięcy.

Wiadomość dla włodarzy klubu i kibiców jest bardzo przykra, ale nie aż tak dotkliwa, jak wcześniejsze informacje o urazach chociażby Jakuba Wilka czy Marcina Kikuta. W sytuacji kontuzji popularnego "Kapla" o miejsce między słupkami bramki powalczą Jasmin Burić i Krzysztof Kotorowski.

Były bramkarz Piasta Gliwice ostatnich miesięcy spędzonych w Poznaniu z pewnością nie zaliczy do udanych. Ostatnio praktycznie nie pojawiał się na placu gry. Ostatni raz w wyjściowym składzie poznańskiej jedenastki pojawił się podczas spotkania w Warszawie z Legią (0:2).

Reklama

Od tamtej pory w bramce zastąpił go Jasmin Burić. W barwach drużyny z Bułgarskiej rozegrał osiem spotkań. Tylko w dwóch z nich zachował czyste konto. W pozostałych musiał aż 12 razy wyjmować piłkę z siatki.

Dziś też do swoich obowiązków po krótkim urlopie powraca Marek Pogorzelczyk. Oznacza to, że za jakiś czas przekonamy się, jak rozwinie się sprawa ewentualnego transferu Semira Stilicia do Celticu Glasgow. I czy w najbliższym czasie do stolicy Wielkopolski zawita jakiś klasowy napastnik. To bowiem priorytet w tym okienku transferowym dla pionu sportowego Lecha.

Łukasz Klin, Poznań

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy