Reklama

Reklama

Janusz Panasewicz: Korona jak "Kryzysowa narzeczona"

Wokalista popularnej grupy "Lady Pank: opowiedział o swym zainteresowaniu T-Mobile Ekstraklasą.

Piłką interesowałem się od zawsze. Miałem wielu znajomych piłkarzy, a kiedyś założyłem się o skrzynkę szampana z Janem Furtokiem, który wtedy grał w GKS-ie Katowice.

Założyliśmy się o to, że przegrają z Jagiellonią w Białymstoku. On stwierdził, że to niemożliwe. No i przegrali 1-2 z tego co pamiętam, ale jakoś tego szampana nie skonsumowaliśmy do dzisiaj.

- Pochodzę z Mazur, więc kibicuję Jagiellonii Białystok i losy tej drużyny nie są mi obce - dodaje.

Poproszony o dopasowanie drużyn do tytułów przebojów "Lady Pank", jako odpowiednik "Kryzysowej narzeczonej" natychmiast wskazał Koronę Kielce Ryszarda Tarasiewicza.

Reklama

- Lubię trenera Tarasiewicza i znamy się. Poznaliśmy się w czasach, kiedy ta piosenka była absolutnym topem. Ryszardowi kibicuję niezależnie od miejsca, w którym pracuje - dodał Panasewicz. - Ciągle nie może czegoś spełnić, więc kojarzy mi się z niespełnieniem i z "Kryzysową".

"Mniej niż zero" to dla wokalisty każdy zespół grający bezmyślnie, bez zaangażowania.

Do tytułu "Strach się bać" dopasował Lechię Gdańsk. - "Strach się bać" - tak pomyślałem, gdy zobaczyłem skład personalny tej drużyny. Sądziłem, że Lechia poogrywa wszystkich. Tymczasem jest jak jest. I budowa może jeszcze potrwać - uważa.

"Sztukę latania" skojarzył z Jagiellonią. - Ona posiada umiejętność przetrwania, utrzymywania się wbrew temu, że ciągle oddaje najlepszych zawodników - uzasadnił Panasewicz.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy