Reklama

Reklama

Jagiellonia - Radomiak. O której? Gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online

Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom to spotkanie 4. kolejki PKO Ekstraklasy i odbędzie się w sobotę 6 sierpnia. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek meczu Jagiellonia - Radomiak. Zobacz, gdzie oglądać transmisję starcia Jagiellonia - Radomiak w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" z meczu Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom na sport.interia.pl.

Jagiellonia Białystok już po raz trzeci w tym sezonie zagra na własnym stadionie w ramach czwartej kolejki PKO Ekstraklasy. Radomiak Radom jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa w bieżących rozgrywkach. Transmisja meczu Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom w telewizji na kanale Canal+Sport oraz w Internecie na Canal+online.  

PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Radomiak. O której godzinie dzisiaj początek meczu?

Spotkanie Jagiellonia - Radomiak w ramach 4. kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane w sobotę 6 sierpnia. O której godzinie początek? Mecz Jagiellonia - Radomiak rozpocznie się o godzinie 17.30. W poprzedniej kolejce Jagiellonia przegrała w Szczecinie z Pogonią 0-1. Radomiak również nie trafił do siatki rywala i uległ na własnym stadionie Górnikowi Zabrze 0-3. 

Reklama

W ubiegłym sezonie w spotkaniach Jagiellonia - Radomiak dwukrotnie padł remis. W Białymstoku spotkanie zakończyło się remisem 1-1, natomiast w Radomiu 2-2. Czy tym razem któraś z drużyn sięgnie po komplet punktów? 

Czytaj również: Świetny mecz Górnika Zabrze w Radomiu. Nokaut!

Jagiellonia - Radomiak. Gdzie oglądać transmisję w tv?

Jagiellonia Białystok to dwunasta drużyna PKO Ekstraklasy po trzech rozegranych kolejkach. "Duma Podlasia" uzbierała na swoim koncie trzy punkty, notując zwycięstwo i dwie porażki. Jagiellonia ostatnio podpisała dwuletni kontrakt z 17-letnim stoperem Miłoszem Kurzydłowskim, który występuje w młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 17. Radomiak Radom zdołał wywalczyć dwa "oczka" i tym samym plasuje się po dotychczasowych seriach gier na piętnastej pozycji w tabeli. Transmisja meczu Jagiellonia - Radomiak w tv na kanale Canal+Sport.

Jagiellonia - Radomiak. Gdzie obejrzeć online live stream? (Transmisja)

Transmisja meczu Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom online live stream na Canal+online. Spotkanie Jagiellonia - Radomiak można oglądać również na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" z pojedynku Jagiellonia - Radomiak na sport.interia.pl

Kiedy i o której godzinie początek meczu Jagiellonia - Radomiak? Sobota 6 sierpnia, godzina 17.30. Transmisja TV Jagiellonia - Radomiak: Canal+Sport. Gdzie obejrzeć online live stream z meczu Jagiellonia - Radomiak? Canal+online. Tekstowa relacja "na żywo": sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL