Reklama

Reklama

Iwański przedłużył kontrakt z Zagłębiem

Zarząd Zagłębia Lubin doszedł do porozumienia z Maciejem Iwańskim w sprawie podpisania nowej umowy, która będzie obowiązywać do czerwca 2009 roku.

- Chcemy zatrzymać w klubie najlepszych piłkarzy, po to, by co sezon walczyć o najwyższe cele w lidze - zadeklarował prezes Robert Pietryszyn.

Reklama

Iwański jest drugim, po Wojciechu Łobodzińskim - parafował on umowę jeszcze jesienią - kluczowym piłkarzem Zagłębia, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z wiceliderem Orange Ekstraklasy. - Cieszymy się niezmiernie z takiego obrotu sprawy, ponieważ Iwański jest klasowym zawodnikiem, reprezentantem Polski, który wiele wnosi do drużyny - powiedział Pietryszyn. - Sam Maciek podkreślał, że bardzo chce zostać w Lubinie, co pokazuje, że już teraz Zagłębie jest liczącą się marką na polskim rynku, której barwy chce reprezentować coraz liczniejsza grupa zawodników - dodał.

Równocześnie Robert Pietryszyn zwraca uwagę na nową, rzadko spotykaną w naszym kraju politykę kadrową. - Podczas gdy inni sprzedają swoich najlepszych piłkarzy, my chcemy swoich wyróżniających zawodników zatrzymać w Zagłębiu. Mamy spore aspiracje, wprowadzamy ponadto szereg profesjonalnych rozwiązań w klubie, dlatego już teraz jesteśmy bardzo dobrze postrzegani przez zawodników, a mogę zapewnić, że będzie jeszcze lepiej - stwierdził prezes Zagłębia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje