Reklama

Reklama

Hit ekstraklasy za "piątkę"!

W piątek o godz. 20 zabrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu na szczycie piłkarskiej Ekstraklasy, w którym spotkają się PGE GKS Bełchatów i Polonia Warszawa. Sympatycy górniczego klubu z niecierpliwością wyczekują tego meczu, ponieważ od długiego już czasu żadnemu ze spotkań nie towarzyszyły takie emocje.

Zaczęto wspominać wicemistrzowski sezon 2006/07, kiedy to na każdym ze spotkań bełchatowskie trybuny były wypełnione do ostatniego miejsca. Zapowiada się, że w piątek może być podobnie. Bilety na ten mecz zaczęto rozprowadzać w przedsprzedaży już w czwartkowy poranek. Wejściówki w cenie 5,12 i 20 zł będą do nabycia w sklepie VIVA Sport od czwartku do piątku, godz. 18. Wtedy to też zostaną otwarte stadionowe kasy.

Paweł Janas ma do dyspozycjo wszystkich piłkarzy za wyjątkiem leczącego kontuzję Jhoela Herrery. Spekuluje się także, iż szeregi GKS w najbliższym czasie może zasilić Dawid Janczyk. Tak mówi w mediach sam piłkarz, choć działacze z Bełchatowa temu zaprzeczają. Ten młody napastnik w przypadku ewentualnego przejścia na Sportową może być dość znacznym wzmocnieniem.

Reklama

Bilans dwóch ostatnich oficjalnych spotkań GKS-u i Polonii Warszawa przemawia na korzyść górników. To bełchatowianie w 2005 r. zwyciężyli w pierwszy meczu 2:0 by w rewanżu bezbramkowo zremisować. Przy okazji meczu z "Czarnymi Koszulami" w konkursie "Szkoła z GieKSą" wezmą udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. Na spotkaniu, które odbyła się w hali "Energia" wzięli udział Mateusz Cetnarski, Bartłomiej Chwalibogowski, Grzegorz Fonfara, Jacek Popek oraz II trener zespołu, Jan Złomańczuk.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy