Ekstraklasa traci snajpera. "Najwyższa kwota w historii klubu"
Saïd Hamulić odszedł ze Stali Mielec, poinformował klub PKO BP Ekstraklasy na stronie internetowej. Napastnik został sprzedany do Toulouse FC za "najwyższą kwotę w historii klubu". Holender spędził w Mielcu pół roku.

Hamulić został zawodnikiem Stali w lipcu 2022 roku. Od tego momentu rozegrał w PKO BP Ekstraklasie 17 spotkań notując na swoim koncie dziewięć bramek oraz cztery asysty. Dziewięć goli dało mu liderowanie klasyfikacji strzelców razem z Davo z Wisły Płock.
Holender przeniósł się do Toulouse FC, który zajmuje 12. miejsce w Ligue 1. Francuzi zapłacą Stali "najwyższą kwotę w historii" mieleckiego klubu.
Ekstraklasa. Stal Mielec na siódmym miejscu
Stal po pierwszej części sezonu zajmuje siódme miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.













