Reklama

Reklama

​Ekstraklasa przełoży sobotni mecz Legii z Zagłębiem Lubin

- Decyzja będzie na tak. Czekamy tylko na oficjalną prośbę Legii i zgodę nadawcy, czyli Canal+, ale to raczej formalność - mówi Interii Bartosz Orzechowski, rzecznik Ekstraklasy SA na temat przełożenia sobotniego meczu ligowego Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin.

Po remisie 1-1 z Dimanem w Zagrzebiu w pierwszym meczu III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów trener Legii Warszawa Czesław Michniewicz powiedział, że chciałby przełożyć sobotni pojedynek ligowy z Zagłębiem Lubin, aby jego drużyna odpoczęła przed wtorkowym rewanżem z mistrzem Chorwacji.

- Chcieliśmy przełożenia meczu, ale dostaliśmy od Ekstraklasy odpowiedz odmowną. Apeluję, by dla dobra polskiej piłki jednak ten mecz przełożyć. Jeśli tak się nie stanie na pewno żaden z graczy, którzy dziś zagrali z Dinamem nie wystąpi w sobotę - powiedział trener Legii.

Reklama

Bartosz Orzechowski, rzecznik Ekstraklasy jest pewny, że prośba szkoleniowca Legii zostanie spełniona. - Czekamy na oficjalne pismo z Legii i sprawa będzie rozpatrywana. Oczywiście na tak. Musi się jeszcze zgodzić nadawca meczu, czyli Canal+, ale to raczej formalność - powiedział Interii Orzechowski.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje