Reklama

Reklama

Ekstraklasa. Najważniejsze transfery letniego okienka transferowego

Letnie okienko transferowe już za nami. Pora więc podsumować jego przebieg. W tej części bierzemy pod lupę transfery przychodzące - kto u progu sezonu okazuje się największym wzmocnieniem dla swojego klubu? Z tej okazji przygotowaliśmy subiektywny ranking, a Was zachęcamy do wyrażenia własnej opinii w ankiecie!

Ekstraklasa: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Top 10 transferów do klubów Ekstraklasy:

10. Karlo Muhar

Reklama

Z Interu Zapreszić do Lecha Poznań za 400 tys. euro


Niektórzy zarzucają Chorwatowi zbyt toporny styl gry, ale trudno nie odnieść wrażenia, że stanowi odpowiednią przeciwwagę dla ofensywnie grającego Pedro Tiby. Współpraca obu zawodników wygląda całkiem nieźle, a 23-letni Muhar dał się poznać jako bardzo ambitny piłkarz. To gość od boiskowej brudnej roboty - często niewidocznej na pierwszy rzut oka, a mimo tego w siedmiu spotkaniach strzelił już gola i zanotował asystę. Kibicom "Kolejorza" może przypominać stylem gry Ivana Djurdjevicia, czy Dmitrje Injacia.

Ciekawostką jest, że Muhar jest miłośnikiem... "maluchów". Tuż po przyjeździe do Polski nabył nawet legendarnego Fiata 126p, którym parkuje na klubowym parkingu obok porsche, mercedesów i bmw należący do jego kolegów z drużyny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama