Reklama

Reklama

Ekstraklasa. Fundusz emerytalny dla piłkarzy?

Nowy sponsor Lotto Ekstraklasy, Bank PKO BP, do końca roku zamierza przedstawić scenariusze w sprawie utworzenia funduszu emerytalnego dla piłkarzy - poinformował prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło.

- Jesteśmy na etapie analiz. W momencie kiedy będziemy gotowi razem z Ekstraklasą, to będziemy prezentowali scenariusz, bądź scenariusze, które chcielibyśmy zaproponować klubom, a w ślad za tym piłkarzom - powiedział Jagiełło zapytany o możliwość utworzenia funduszy emerytalnych dla piłkarzy.

Na pytanie kiedy PKO BP mógłby takie scenariusze przedstawić, prezes powiedział: "myślę, że trzeba spokojnie poczekać do końca tego roku".

Na mocy podpisanej w piątek umowy sponsorskiej oficjalnym bankiem Lotto Ekstraklasy będzie PKO BP.

Reklama

Prezes Jagiełło zapytany o rozwój zagranicznych placówek banku PKO BP powiedział: "mamy dwa oddziały otwarte. Jeden we Frankfurcie, drugi w Pradze. Pracujemy nad uruchomieniem, na przełomie roku, oddziału w Londynie. To w tej chwili zaspokaja nasze potrzeby na najbliższy okres".

Sprawdź terminarz Ekstraklasy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy