Partner merytoryczny: Eleven Sports

Ekstraklasa: Cracovia - Lech Poznań. Wynik meczu na żywo, relacja live

Cracovia - Lech Poznań to jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Obie drużyny plasują się na podium tabeli po minionej serii gier. Sprawdź, o której godzinie starcie w sobotę 19 października oraz gdzie oglądać transmisję w TV i online stream. Wynik meczu Cracovia - Lech na żywo oraz tekstowa relacja live w Interii.

Piłkarze Lecha
Piłkarze Lecha/Monika Wantoła/INTERIA.PL

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Cracovia to po jedenastu kolejkach PKO BP Ekstraklasy trzecia drużyna tabeli. Popularne "Pasy" zgromadziły na swoim koncie 23 "oczka". Małopolski zespół uzbierał tyle samo punktów co plasujący się na drugim miejscu Raków Częstochowa. Przed przerwą reprezentacyjną Cracovia wygrała we Wrocławiu ze Śląskiem 4:2.

Lech Poznań jest liderem rozgrywek i ma w dorobku 25 punktów. Przewaga wielkopolskiej drużyny nad rywalami w Ekstraklasie mogłaby być wyższa, lecz "Kolejorz" niespodziewanie przegrał w ubiegłej kolejce u siebie z Motorem Lublin 1:2. Dla Lecha była to pierwsza domowa porażka w zmaganiach ligowych, a ogółem druga w sezonie.

W poprzedniej kampanii mecze Cracovii z Lechem kończyły się remisami. W Krakowie było 1:1, natomiast w Poznaniu 0:0. Na pięć minionych gier pomiędzy tymi zespołami w aż czterech drużyny podzieliły się punktami. Lech nie przegrał z Cracovią w sześciu minionych potyczkach (ostatni raz 3 kwietnia 2021 roku w Krakowie - 1:2)

PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - Lech. O której mecz dzisiaj? Gdzie transmisja? Wynik na żywo, relacja live

Spotkanie Cracovia - Lech Poznań rozpocznie się o godzinie 20.15, w sobotę 19 października. Wynik meczu na żywo oraz tekstowa relacja live w Interii.

PKO Ekstraklasa
12 kolejka
19.10.2024
20:15
Do meczu:
Wszystko o meczu

Transmisja meczu Cracovia - Lech w TV na kanałach: CANAL+4K ULTRA HD i CANAL+SPORT 3. Potyczkę będzie można oglądać też online live stream na Polsat Box Go (kanał CANAL+SPORT 3) i w CANAL+online.

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

Paulina Czarnota Bojarska. Ekstraklasa wraca po 51 dniach przerwy. WIDEO/Paulina Czarnota Bojarska/INTERIA.TV