Reklama

Reklama

Dobre wieści dla "Kolejorza"

Jeden z filarów poznańskiego Lecha, Serb Ivan Djurdjević, powraca do zdrowia. To bardzo dobra wiadomość dla trenera Franciszka Smudy oraz poznańskich fanów. - Jestem zdrowy i gotów do gry - deklaruje zawodnik.

- Chcę już grać. Czuję, że mogę grać, chcę pomóc kolegom w tych ostatnich trzech ważnych dla nas kolejkach oraz finale rozgrywek o REMES Puchar Polski. Było różnie z nastrojami u nas w szatni. Ostatnie wygrane jednak poprawiły atmosferę. Wierzę, że jest to sygnał, że jesteśmy na fali wznoszącej i będziemy wygrywać do końca - mówi piłkarz.

W najbliższy piątek "Kolejorz" podejmie w Poznaniu Lechię Gdańsk. - Oczywiście nie lekceważymy ich, bo już wiele razy liga pokazała, że może być różnie, a faworyt nie zawsze musi wygrać. Poza tym sporo było takich spotkań, gdzie mogliśmy wygrywać, a kończyło się inaczej. Teraz jednak atmosfera się poprawiła. Jest to kolejny nasz mecz z "nożem na gardle", więc myślę, że powinno być dobrze. Na porażkę, czy nawet remis, nie możemy już sobie pozwolić - wyjaśnił Djurdiević.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL