Reklama

Reklama

Cztery kluby ukarane przez Komisję Ligi

Lech Poznań, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok i Korona Kielce zostały ukarane przez Komisję Ligi Ekstraklasy S.A. Powodem sankcji są incydenty z udziałem kibiców.

Trzy z czterech klubów będą musiały zapłacić za wybryki kibiców w ostatniej kolejce ligowej. Jedynie Korona Kielce została ukarana tylko zakazem organizacji wyjazdu grupy fanów na jeden mecz i uniknęła kary finansowej.

Najdotkliwiej ukarano Jagiellonię Białystok. Klub zapłaci 15 tysięcy złotych i dodatkowo jego kibice nie pojadą na jeden mecz Ekstraklasy.

Komunikat Komisji Ligi:

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Lech Poznań - Ruch Chorzów na Lech nałożono 10 tysięcy złotych kary finansowej oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na jeden mecz Ekstraklasy.

Reklama

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy, które doprowadziło do przerwania meczu Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków na Jagiellonię nałożono 15 tysięcy złotych kary finansowej oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Piast Gliwice - Korona Kielce na Koronę  nałożono zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy (ze wskazaniem meczu z Jagiellonią Białystok, w 16. kolejce Ekstraklasy).

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Lech Poznań na Legię nałożono 15 tysięcy złotych kary finansowej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy