Reklama

Reklama

Chinyama: To Wisły nie dotyczy

Mecze Legii Warszawa z Wisłą Kraków od lat elektryzują kibiców całej piłkarskiej Polski. Kolejna konfrontacja potęg rodzimej ekstraklasy już dziś w stolicy. Zapraszamy na relację na żywo w INTERIA.PL!!

Napastnik gospodarzy, Takesure Chinyama spodziewa się dobrego widowiska. "Większość zespołów, które przyjeżdżają na Łazienkowską nastawia się na obronę, ale Wisły to nie dotyczy. Grają ładną dla oka, szybką piłkę i nie kalkulują na każdym kroku" - przyznaje legionista na łamach "Przeglądu Sportowego".

W mediach nie zabrakło porównań Chinyamy do najlepszego snajpera Wisły, Pawła Brożka. Piłkarz Legii stara się nie zwracać na te zestawienia uwagi. "Imponuje mi, ale jak każdy ma też swoje słabości. Wiemy jakie i nasi obrońcy postarają się zrobić z tej wiedzy użytek" - podkreśla.

Reklama

Jego zdaniem dobrze się stało, że za faul bez piłki zawieszony został wiślak Rafał Boguski. "W piłce trzeba przestrzegać pewnych zasad i dotyczy to wszystkich, bez wyjątku. Za chamskie faule bez piłki należy się kara, dokładnie tak jak w przypadku Boguskiego" - uważa Chinyama.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL