Reklama

Reklama

Cafe Futbol. Probierz: Gdyby nie profesor byłoby już po mnie

- Gdyby profesor Filipiak słuchał doradców już dawno bym był zwolniony - powiedział w dzisiejszym programie Cafe Futbol trener i wiceprezes Cracovii Michał Probierz.

W niedzielnym programie gościem programu był też trener Marcin Kaczmarek, który nadal pobiera pensje w Widzewie, choć został w nim zwolniony. 

Przy okazji rozmowy z Michałem Probierzem ujawniono kulisy negocjacji z Mateuszem Wdowiakiem, który został niedawno przesunięty do rezerwie, w związku z faktem, iż nie chce przedłużyć kontraktu.

Klub twierdzi, że kilka miesięcy temu, gdy Wdowiak odrzucił propozycję dużej podwyżki i prolongaty umowy (jego menedżerowie upierali się przy wpisaniu niskiej wg Cracovii klauzuli odejścia), właściciel i prezes klubu Janusz Filipiak zaoferował zawodnikowi rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, ale menedżerowie mieli zażądać za to pieniędzy!

- Trudno oceniać sytuację innych, bo nie jestem w ich butach. Trochę sprawę utrudniają przepisy, bo w Polsce w danej lidze nie można pracować dwa razy w jednej rundzie. Poza tym bardzo często za nerwowo działamy, wielu ludzi działających w zarządach kieruje się emocjami, tym, co pojawi się w prasie, w internecie i nie mają własnej polityki. Czasami trzeba przyjąć hejt. Gdyby prof. Filipiak słuchał doradców, to ja też już dawno nie pracowałbym w Cracovii - powiedział Probierz w dyskusji o zwalnianych trenerach.

Ostatni tydzień znacząco zmienił oblicze futbolu. Odszedł Diego Maradona jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii. Uwielbiany przez wielu stał się legendą piłki nożnej. Dyskusja po śmierci Argentyńczyka toczy się już od wielu dni, w programie zaprezentowano reportaż o Maradonie "W rękach Boga.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL