Reklama

Reklama

Brożek: Plan wykonany

- Nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie, ale najważniejsze, że wygraliśmy z Polonią. A skoro wygraliśmy, to znaczy, że plan trenera Skorży zrealizowaliśmy w stu procentach - powiedział bohater meczu kolejki Wisła - Polonia Paweł Brożek.

"Brozio" po raz drugi w tym sezonie okazał się katem "Czarnych Koszul". Jesienią w Warszawie zdobył dwie bramki i dzisiaj w Krakowie powtórzył ten wyczyn. Z dorobkiem czternastu goli zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców. Po każdym golu "Brozio" i jego koledzy w sobotę podbiegali do trenera Macieja Skorży, by razem z nim się cieszyć.

- Na konferencji prasowej zdementowałem już informacje, nieprawdziwe, które pojawiają się w niektórych mediach, jakobym miał jakiś konflikt z trenerem Skorżą - podkreślał Brożek. Myślami uciekł też do przyszłości.

Reklama

- Teraz czeka nas bardzo ciężki mecz w Bełchatowie, z bardzo mocną drużyną. Nie ma co ukrywać, że będziemy chcieli go wygrać. Jeśli to się uda, będziemy się mogli przygotowywać do walki o mistrzostwo Polski - podkreślał Paweł.

Michał Białoński, Kraków

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL