Reklama

Reklama

11na11.pl: Tomasz Frankowski dołącza do grona typerów!

Podczas mundialu w Rosji był ekspertem programu "Szybka kontra", teraz będzie typerem w serwisie 11na11.pl - legendarny napastnik Ekstraklasy i reprezentacji Polski Tomasz Frankowski.

"Franek" dał się namówić do wstąpienia do grona typerów, a jak na niego przystało, podszedł do tematu poważnie. Dosyć długo zastanawiał się przed wytypowaniem 1. kolejki sezonu 2018/2019.

Ostatecznie postawił na remis Miedzi Legnica z Pogonią Szczecin. Frankowski kibicuje dwóm klubom ligowym: Jagiellonii i Wiśle Kraków, ale przewidywane ich zwycięstwa ("Jagi" nad Lechią, a Wisły nad Arką) podparł remisami.

Zwycięstwa, bez podpórki, w opinii Frankowskiego odniosą Legia Warszawa (nad Zagłębiem Lubin) i Cracovia (w wyjazdowym starciu ze Śląskiem Wrocław).

Reklama

W opinii "Franka" Lech Poznań wygra, bądź zremisuje na wyjeździe z Wisłą Płock.

Na zakończenie kolejki Zagłębie Sosnowiec powinno zremisować z Piastem Gliwice.

Po wakacjach do typowania wkroczyła też red. Paulina Czarnota-Bojarska z NC+, która stawia na remis Midzi z Pogonią, zwycięstwa Jagiellonii, Legii, Górnika Zabrze i wygrane, podparte remisami Arki Gdynia w Krakowie, Wisły Płock i Zagłębia Sosnowiec.


Wejdź na 11na11 i baw się razem z nami, porównaj się z ekspertami!

Jeśli nie masz konta w 11na11.pl możesz go założyć w minutę i bawić się za darmo w typowanie wyników Ekstraklasy!

Zobacz, jak typował popularny komentator TV Tomasz Smokowski!

MB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama