Reklama

Reklama

11na11.pl: Stawiają na Wisłę, Legię i Górnika

Przerwa na mecze reprezentacji dobiegła końca i już w najbliższy weekend czekają nas emocje w T-Mobile Ekstraklasie. W 7. kolejce nie zabraknie ciekawych spotkań, a na plan pierwszy wysuwa się pojedynek we Wrocławiu, gdzie Śląsk zmierzy się z Lechem Poznań.


Reklama

Użytkownicy serwisu 11na11.pl wskazują na zwycięstwo Śląska (41 procent). Wygraną Lecha obstawia 17 procent typerów.

Niepokonana w tym sezonie Wisła zmierzy się w Krakowie z Piastem Gliwice. W tym przypadku typerzy wątpliwości mają zdecydowanie mniej, bo aż 80 procent stawia na "Białą Gwiazdę".

Nieco mniej użytkowników 11na11.pl (74 procent) typuje zwycięstwo lidera tabeli Legii Warszawa w wyjazdowym meczu z Koroną Kielce. Zdecydowanym faworytem jest także Górnik Zabrze, który w poniedziałek zmierzy się u siebie z Zagłębiem Lubin.

Emocji nie powinno zabraknąć w Bydgoszczy w starciu beniaminków. Kibice Zawiszy liczą na to, że po raz pierwszy w tym sezonie ich ulubieńcy zainkasują komplet punktów. 47 procent typerów uważa, że tak właśnie się stanie. Zwycięstwo Cracovii obstawia 18 procent.

Zdaniem Pauliny Czarnoty-Bojarskiej z Canal+ szlagier 7. kolejki rozstrzygnie na swoją korzyść Śląsk. Jej zdaniem komplet punktów zainkasują również: Wisła, Legia i Górnik, a mecz Zawisza - Cracovia zakończy się zwycięstwem bydgoszczan. Ekspert INTERIA.PL Dariusz Wołowski typuje podobnie z jednym wyjątkiem - hit kolejki wygra Lech.

Wyniki spotkań 7. kolejki można typować do piątku do godz. 18.00, czyli do rozpoczęcia pierwszego spotkania w którym Widzew Łódź zmierzy się przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Zarejestruj się za darmo i weź udział w zabawie!

Wyniki, terminarz i tabela T-Mobile Ekstraklasy


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama