Reklama

Reklama

11na11.pl - rusza Ekstraklasa. Typuj wyniki meczów

Już w najbliższy weekend startuje w nowym kształcie piłkarska Ekstraklasa. Mamy nadzieję, że reforma przyniesie zamierzone skutki i na stadionach nie zabraknie emocji. Wraz ze startem nowego sezonu rusza także nasza zabawa w typowanie wyników spotkań Ekstraklasy w serwisie 11na11.pl.

Startujące w piątek rozgrywki Ekstraklasy będą odbywały się według nowy zasad. Po 30 kolejkach sezonu zasadniczego drużyny, w zależności od zajmowanego miejsca, zostaną podzielone na dwie grupy - mistrzowską (miejsca 1-8) i spadkową (9-16), a ich dotychczasowy dorobek zostanie podzielony na pół (i zaokrąglony do góry). Następnie każdy z zespołów zagra jeszcze po siedem meczów w swoich grupach.

Reforma oznacza, że piłkarze rozegrają o 56 spotkań więcej niż w poprzednich latach. Pytanie, jak większą liczbę meczów wytrzymają fizycznie zawodnicy? Nie od dziś wiadomo, że w naszej lidze z tym nie jest najlepiej. My, kibice mamy nadzieję, że staną na wysokości zadania i ze stadionów nie będzie wiało nudą. Zmiany mają spowodować, że do końca drużyny będą walczyły o coś - mistrzostwo, europejskie puchary lub uniknięcie degradacji. Czy tak rzeczywiście się stanie? Zobaczymy.

Wraz ze startem nowego sezonu zapraszamy do udziału w typowanie wyników spotkań Ekstraklasy w serwisie 11na11.pl. Zachęcamy do zabawy dotychczasowych użytkowników, a także nowych, którzy chcą się sprawdzić. A jest z kim. W poprzednim sezonie brało udział ponad 11 tysięcy typerów! Nie czekaj! Dołącz już dziś i zarejestruj się za darmo w serwisie 11na11.pl!

W ubiegłym sezonie najlepszy okazał się Adrian Ryguła, który w naszej zabawie występował jako "Gieniek". Jaką miał receptę na skuteczne typowanie? - Trzeba było oglądać niemal wszystkie mecze, żeby mieć pojęcie, kto jaki poziom prezentuje na daną chwilę. Analizowałem też, kogo kartki, a kogo kontuzje wykluczyły z następnych spotkań - mówił pan Adrian, który jest kibicem Górnika Zabrze i, jak sam przyznał, najtrudniej było typować wyniki ulubionej drużyny. - Pewnie dlatego, że w tym wypadku kierowałem się sercem, a nie rozumem - stwierdził. Oprócz piłkarskiej wiedzy potrzebny jest też łut szczęścia i odwaga. Stawiając na samych pewniaków i stosowanie podpórek (typowanie zwycięstwa, bądź remisu danego zespołu) to za mało. Czasem po prostu trzeba zaryzykować.

Tradycyjnie w naszej zabawie weźmie udział znakomite grono ekspertów dla których nasza Ekstraklasa nie ma tajemnic. Wyniki meczów typować będą: Paulina Czarnota-Bojarska (Canal+), Grzegorz Mielcarski (Canal+), Roman Kołtoń (Polsat Sport), Dariusz Wołowski (INTERIA.PL) i Michał Białoński (INTERIA.PL).

Reklama

Typuj wyniki spotkań Ekstraklasy!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje