Reklama

Reklama

11na11.pl - rozpoczynamy wiosenne rozgrywki!

Ekstraklasa wraca po zimowej przerwie, a wraz z nią rozgrywki 11na11! Typuj mecze polskiej ligi i zmierz się z ekspertami!

Wśród ekspertów, po 19 kolejkach, prowadzi Dariusz Wołowski, który zgromadził 68 punktów. Za jego plecami jest Roman Kołtoń, a tuż za nim Paulina Czarnota-Bojarska.

Dziennikarka Canal+ gra nieco bardziej zachowawczo. Częściej niż inni korzysta z "podpórek", ale widać, że przynosi to dobre skutki.

A jak Paulina Czarnota-Bojarska typuje pierwszą wiosenną kolejkę i czy jej typy zgadzają się z przewidywaniami internautów?

Najbardziej zacięta walka zapowiada się w spotkaniu Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków. 40 procent typerów przewiduje zwycięstwo gdańszczan, 30 procent "Białej Gwiazdy". Dziennikarka Canal+ wierzy w triumf krakowian.

Co ciekawe, internauci ufają Zawiszy! Myślą, że bydgoszczanie odrodzą się na wiosnę i pokonają Górnik Łęczna. Paulina Czarnota - Bojarska typuje remis.

Największą przewagę ma Legia. Aż 91 procent graczy typuje jej zwycięstwo nad Jagiellonią i w tym przypadku nasza ekspertka zgadza się z internautami. Podobnie jak w meczu Pogoni Szczecin z Lechem, gdzie bardziej prawdopodobny według typerów jest sukces "Kolejorza".

Drugim klubem, który według internautów ma zwycięstwo w kieszeni, jest Górnik Zabrze. 78 procent graczy typuje sukces zabrzan w spotkaniu z Koroną Kielce. Paulina Czarnota-Bojarska stawia jednak na remis.

Reklama

Typuj wyniki Ekstraklasy!

Wszystko o Ekstraklasie! Zobacz!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL