Reklama

Reklama

11na11.pl: Legia, Górnik i Wisła zdecydowanymi faworytami

Po przerwie reprezentacyjnej na ligowe boiska wracają piłkarze T-Mobile Ekstraklasy. W 17. kolejce najciekawiej zapowiada się spotkanie w Warszawie, gdzie lider Legia zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Trener Legii Jan Urban ma coraz więcej powodów do zadowolenia. Do zdrowia wrócili: Duszan Kuciak, Inaki Astiz i Miroslav Radović. Wszystko wskazuje na to, że będą mogli zagrać w meczu z Pogonią. Stołeczny zespół prowadzi w ligowej tabeli, ale grupa pościgowa jest tuż, tuż. i każda wpadka może być kosztowna.

Użytkownicy serwisu 11na11.pl nie mają jednak wątpliwości, który zespół jest faworytem sobotniego starcia. Aż 84 procent uważa, że Legia zainkasuje komplet punktów. Wynika to zapewne z faktu, że podopiecznym Dariusza Wdowczyka nie wiedzie się ostatnio najlepiej.

Typerzy stawiają także na wygrane Górnika Zabrze i Wisły Kraków. Zabrzanie - drugi zespół tabeli - depczą Legii po piętach, a w niedzielę czeka ich rywalizacja z ostatnim Podbeskidziem Bielsko-Biała. W tym meczu w roli szkoleniowca Górnika oficjalnie zadebiutuje Ryszard Wieczorek, który zastąpił na tym stanowisku Adama Nawałkę.

Wisła natomiast zmierzy się u siebie z Koroną Kielce. Krakowianie muszą wygrać, żeby nie stracić dystansu do Legii i Górnika. 88 procent typerów uważa, że tak właśnie się stanie.

Użytkownicy serwisu 11na11.pl największe problemy z wytypowaniem zwycięzcy mają w przypadku konfrontacji Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław. W tym przypadku niemal każdy wynik jest możliwy.

Ciekawie powinno być również w pojedynku Cracovii z Lechem Poznań. Obie drużyny sąsiadują w tabeli (Cracovia jest 6., a Lech 5.) i dzielą je tylko dwa punkty. Większość typerów (42 procent) uważa, że zwycięsko z tej konfrontacji wyjdzie "Kolejorz". 22 procent stawia na wygraną "Pasów".

Wyniki 17. kolejki można typować w piątek do godz. 18.00, a więc do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania.

Reklama

Zarejestruj się i typuj wyniki T-Mobile Ekstraklasy

Wyniki, terminarz i tabela T-Mobile Ekstraklasy


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL