Reklama

Reklama

11na11.pl. Eksperci typują remis w hicie 28. kolejki Ekstraklasy

Przed nami kolejna kolejka Ekstraklasy po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. W jednym z najciekawszych spotkań 28. serii gier Wisła Kraków zmierzy się z Legią Warszawa. Sprawdź, na kogo stawiają eksperci i wytypuj wynik klasyku, jak i innych spotkań w serwisie 11na11.pl!

Wejdź na 11na11.pl i typuj wyniki Ekstraklasy!

28. kolejka Ekstraklasy rozpocznie się już dziś o godzinie 18 i zostanie zainaugurowana starciem Korony Kielce z Piastem Gliwice. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem obie drużyny w poprzedniej kolejce wbiły swoim rywalom po cztery bramki. 

Ekspert serwisu 11na11.pl, były trener reprezentacji Polski, Franciszek Smuda typuje, że w pierwszym meczu 28. kolejki padnie remis. Za to dziennikarka telewizji Canal+ Paulina Czarnota Bojarska postawiła na wygraną Piasta. 

Bardzo ciekawie zapowiada się również mecz Pogoni Szczecin z Cracovią. Obie drużyny chciałyby powrócić do czołówki tabeli, pomimo tego, że obecnie nie notują dobrej passy. 

Drużyna z Krakowa przegrała w pięciu ostatnich ligowych spotkaniach z rzędu, natomiast "Portowcy" nie wygrali w ostatnich sześciu minionych starciach. Podopieczni Kosty Runjaicia przegrali w tym okresie trzy mecze, a kolejne zakończył się podziałem punktów. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama