Reklama

Reklama

11na11: Czterech z kompletem punktów

Za nami 10. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Typerzy biorcy udział w naszej zabawie na typowanie wyników wykazali się wysoką formą. Czterech wzbogaciło swój dorobek o komplet , czyli osiem punktów.

Byli to typerzy o nickach: Loopoos, GRZEGORZ16, andre10, komarxxx82.  Ponadto trzech uczestników naszej zabawy zebrało po 7,5 pkt.

Liderem rankingu generalnego jest użytkownik o nicku Kometa1984, który zebrał w tej kolejce sześć punktów.  Pomylił się tylko typując wygraną Zagłębia w meczu z Podbeskidziem (wygrali goście) oraz remis w spotkaniu Pogoni ze Śląskiem. W Szczecinie górą byli mistrzowie Polski.

W rankingu generalnym jest jednak ogromny ścisk. Każda kolejka może doprowadzić do sporych zmian.

Reklama

Równą formę w tej kolejce zaprezentowali nasi eksperci. Paulina Czarnota-Bojarska, Roman Kołtoń, Grzegorz Mielcarski i Michał Białoński uzbierali po trzy punkty, a Dariusz Wołowski 2, 5.

Mimo to Darek Wołowski utrzymał pozycję lidera z dorobkiem 33,5 pkt.

A my zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Już można typować wyniki 11. kolejki. 

Nie bierzesz jeszcze udziału w naszej zabawie? Zarejestruj się już teraz!

Ranking generalny po 10. kolejkach


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy