Reklama

Reklama

11na11: Bezbłędna Paulina Czarnota-Bojarska!

Trzem zawodnikom w zabawie 11na11.pl udało się w 5. kolejce Ekstraklasy zdobyć aż 7 punktów. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Mamys10, a na szczycie tabeli dołączył do niego pawel93. Obaj mają po 24 punkty. Świetnie w ostatniej kolejce spisała się Paulina Czarnota-Bojarska, ekspertka portalu Interia.pl.

Typuj wyniki Ekstraklasy i zmierz się z ekspertami!

Dominik2005, Lubelak76 i Elrond999 zdobyli po siedem punktów. Mamys10 w poprzedniej kolejce zdobył cztery i pozwoliło mu to utrzymać pozycję lidera. Dołączył do niego pawel93, który w 5. kolejce poprawnie wytypował 6 wyników.

Pomylił się on tylko w meczach, który sprawiły typerom najwięcej problemów. Większość użytkowników 11na11.pl stawiała na zwycięstwa Śląska z Cracovią i Lecha Poznań z Pogonią Szczecin, tymczasem oba spotkania zakończyły się remisami.

Reklama

Świetnie w 5. kolejce typowała Paulina Czarnota-Bojarska. Ekspertka portalu Interia.pl zdobyła aż 6,5 punktu. Nie pomyliła się w żadnym spotkaniu, ale trzykrotnie ratowała się obstawianiem "podpórek".

Niewiele gorzej zaprezentował się Grzegorz Mielcarski. Poprawnie wytypował wyniki pięciu meczów. Stawiał na remis w meczach Wisły z Lechią i Korony z Górnikiem. Wierzył też w sukces Pogoni w Poznaniu.

Dobra postawa tej dwójki ekspertów sprawiła, że razem liderują oni w rankingu z dorobkiem 17 punktów.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Ekstraklasy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama