Reklama

Reklama

1. kolejka już w piątek!

Celem uproszczenia została zmieniona numeracja kolejek rundy jesiennej piłkarskiej Ekstraklasy w sezonie 2008/2009, co oznacza, iż należy stosować numerację od 1. do 30., bez kolejek zaległych. W związku z tym kolejka z dni 8/10 sierpnia jest kolejką numer jeden w sezonie 2008/2009.

Kolejka pierwotnie zaplanowana na dni 25/27 lipca zostanie rozegrana w dniach 30 października/2 listopada.

Kolejka pierwotnie zaplanowana na dni 1/3 sierpnia zostanie rozegrana w dniach 11/12 listopada.

Terminy oraz zestawy par pozostałych pierwotnie planowanych kolejek w sezonie 2008/2009, rozgrywanych od 14 listopada do końca sezonu nie uległy zmianie, co oznacza, iż kolejka nr 11 jest "odbiciem" kolejki nr 16, a kolejka nr 13 jest "odbiciem" kolejki 17.

1. kolejka - 9 sierpnia (sobota)

Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 10.08 19:00

Górnik Zabrze Ruch Chorzów 10.08 19:00

Reklama

Lech Poznań GKS Bełchatów 8.08 20:00

Piast Gliwice Cracovia 9.08 16:00

Legia Warszawa Polonia Warszawa 8.08 20:00

ŁKS Łódź Odra Wodzisław 9.08 14:00

Wisła Kraków Polonia Bytom 9.08 18:00

Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 9.08 20:00

2. kolejka - 16 sierpnia (sobota)

Jagiellonia Białystok Lech Poznań 17.08 17:00

Arka Gdynia Górnik Zabrze 15.08 20:00

Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 16.08 20:00

Polonia Bytom Śląsk Wrocław 16.08 18:00

Odra Wodzisław Legia Warszawa 17.08 17:00

Polonia Warszawa Wisła Kraków 16.08 16:00

GKS Bełchatów Piast Gliwice 16.08 16:00

Cracovia ŁKS Łódź 15.08 18:00

3. kolejka - 23 sierpnia (sobota)

Lech Poznań Górnik Zabrze

Piast Gliwice Arka Gdynia

Legia Warszawa Jagiellonia Białystok

ŁKS Łódź Polonia Warszawa

Wisła Kraków GKS Bełchatów

Śląsk Wrocław Odra Wodzisław

Lechia Gdańsk Cracovia

Ruch Chorzów Polonia Bytom

4. kolejka - 30 sierpnia (sobota)

Jagiellonia Białystok Piast Gliwice

Arka Gdynia Lech Poznań

Górnik Zabrze Legia Warszawa

Polonia Bytom Lechia Gdańsk

Odra Wodzisław Ruch Chorzów

Polonia Warszawa Śląsk Wrocław

GKS Bełchatów ŁKS Łódź

Cracovia Wisła Kraków

5. kolejka - 13 września (sobota)

Piast Gliwice Górnik Zabrze

Legia Warszawa Arka Gdynia

ŁKS Łódź Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków Lech Poznań

Śląsk Wrocław GKS Bełchatów

Lechia Gdańsk Odra Wodzisław

Ruch Chorzów Cracovia

Polonia Bytom Polonia Warszawa

6. kolejka - 20 września (sobota)

Jagiellonia Białystok Wisła Kraków

Arka Gdynia ŁKS Łódź

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław

Lech Poznań Piast Gliwice

Odra Wodzisław Polonia Bytom

Polonia Warszawa Ruch Chorzów

GKS Bełchatów Lechia Gdańsk

Cracovia Legia Warszawa

7. kolejka - 27 września (sobota)

Legia Warszawa Piast Gliwice

ŁKS Łódź Lech Poznań

Wisła Kraków Arka Gdynia

Śląsk Wrocław Cracovia

Lechia Gdańsk Polonia Warszawa

Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok

Polonia Bytom Górnik Zabrze

Odra Wodzisław GKS Bełchatów

8. kolejka -4 października (sobota)

Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław

Arka Gdynia Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze Wisła Kraków

Lech Poznań Legia Warszawa

Piast Gliwice ŁKS Łódź

Polonia Warszawa Odra Wodzisław

GKS Bełchatów Ruch Chorzów

Cracovia Polonia Bytom

9. kolejka - 18 października (sobota)

ŁKS Łódź Legia Warszawa

Wisła Kraków Piast Gliwice

Śląsk Wrocław Arka Gdynia

Lechia Gdańsk Górnik Zabrze

Ruch Chorzów Lech Poznań

Polonia Bytom GKS Bełchatów

Odra Wodzisław Jagiellonia Białystok

Polonia Warszawa Cracovia

10. kolejka - 25 października (sobota)

Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk

Arka Gdynia Polonia Bytom

Górnik Zabrze ŁKS Łódź

Lech Poznań Śląsk Wrocław

Piast Gliwice Ruch Chorzów

Legia Warszawa Wisła Kraków

GKS Bełchatów Polonia Warszawa

Cracovia Odra Wodzisław

11. kolejka - 30, 31 października, 2 listopada

Jagiellonia Białystok Cracovia

Arka Gdynia Polonia Warszawa

Górnik Zabrze GKS Bełchatów

Lech Poznań Odra Wodzisław

Piast Gliwice Polonia Bytom

Legia Warszawa Lechia Gdańsk

ŁKS Łódź Śląsk Wrocław

Wisła Kraków Ruch Chorzów

12. kolejka - 8 listopada (sobota)

Wisła Kraków ŁKS Łódź

Śląsk Wrocław Piast Gliwice

Lechia Gdańsk Lech Poznań

Ruch Chorzów Arka Gdynia

Polonia Bytom Legia Warszawa

Odra Wodzisław Górnik Zabrze

Polonia Warszawa Jagiellonia Białystok

GKS Bełchatów Cracovia

13. kolejka - 12 listopada (środa)

Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze

Lechia Gdańsk ŁKS Łódź

Ruch Chorzów Śląsk Wrocław

Polonia Bytom Lech Poznań

Odra Wodzisław Wisła Kraków

Polonia Warszawa Piast Gliwice

GKS Bełchatów Legia Warszawa

Cracovia Arka Gdynia

14. kolejka - 15 listopada (sobota)

Jagiellonia Białystok Polonia Bytom

Arka Gdynia GKS Bełchatów

Górnik Zabrze Cracovia

Lech Poznań Polonia Warszawa

Piast Gliwice Odra Wodzisław

Legia Warszawa Śląsk Wrocław

ŁKS Łódź Ruch Chorzów

Wisła Kraków Lechia Gdańsk

15. kolejka - 22 listopada (sobota)

Śląsk Wrocław Wisła Kraków

Lechia Gdańsk Piast Gliwice

Ruch Chorzów Legia Warszawa

Polonia Bytom ŁKS Łódź

Odra Wodzisław Arka Gdynia

Polonia Warszawa Górnik Zabrze

GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok

Cracovia Lech Poznań

16. kolejka - 29 listopada (sobota)

Cracovia Jagiellonia Białystok

Polonia Warszawa Arka Gdynia

GKS Bełchatów Górnik Zabrze

Odra Wodzisław Lech Poznań

Polonia Bytom Piast Gliwice

Lechia Gdańsk Legia Warszawa

Śląsk Wrocław ŁKS Łódź

Ruch Chorzów Wisła Kraków

17. kolejka - 6 grudnia (sobota)

Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok

ŁKS Łódź Lechia Gdańsk

Śląsk Wrocław Ruch Chorzów

Lech Poznań Polonia Bytom

Wisła Kraków Odra Wodzisław

Piast Gliwice Polonia Warszawa

Legia Warszawa GKS Bełchatów

Arka Gdynia Cracovia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy