Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin 2-0 (0-0). 4. kolejka eWinner 2. Liga

W spotkaniu 4. kolejki eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 6 sierpnia, jedenastka Znicza Pruszków wygrała z Zagłębiem II Lubin 2-0 (0-0). Mecz na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie obejrzało 311 widzów.

W  spotkaniu 4. kolejki  eWinner 2. Liga, które rozegrane zostało 6 sierpnia, jedenastka Znicza Pruszków wygrała  z Zagłębiem II Lubin  2-0 (0-0). Mecz na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie obejrzało 311 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Znicza Pruszków.

W szóstej minucie Patryk Czarnowski z zespołu Znicza Pruszków wykazał się doskonałą techniką broniąc karnego. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Krystianowi Pomorskiemu ze Znicza Pruszków. Była to 28. minuta pojedynku.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Znicza Pruszków w końcu przyniosły efekt bramkowy. W pierwszych minutach drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Krystian Pomorski.

Zespół Zagłębia II Lubin ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała jedenastka Znicza Pruszków, zdobywając kolejną bramkę. W 52. minucie wynik ustalił Maciej Firlej.

W 59. minucie za Pawła Kruszelnickiego wszedł Jakub Kolan. W tej samej minucie trenerzy obu jedenastek postanowili odświeżyć składy, w zespole Zagłębia II Lubin za Kacpra Masiaka wszedł Wojciech Szafranek, a w drużynie Znicza Pruszków Patryk Czarnowski zmienił Mateusza Możdżenia. Niedługo później trener Znicza Pruszków postanowił bronić wyniku. W 71. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Tymona Proczka wszedł Kamil Niewiadomski, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Znicza Pruszków utrzymać prowadzenie.

Od 71 minuty boisko opuścili piłkarze Znicza Pruszków: Tymon Proczek, Dawid Barnowski, Shuma Nagamatsu, na ich miejsce weszli: Wiktor Nowak, Kacper Flisiuk, Krystian Tabara. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kamila Sobczaka, Dawida Pakulskiego zajęli: Szymon Karasinski, Jakub Rogalski. Na cztery minuty przed zakończeniem meczu kartką został ukarany Wojciech Szafranek, zawodnik Zagłębia II Lubin. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Zespół Znicza Pruszków w drugiej połowie wymienił pięciu zawodników. Natomiast drużyna Zagłębia II Lubin w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.